Anytone AT-D868UV
W skrócie – bardzo fajnie tanie radio… Można z nim zrobić cuuuuda. Radio mam od ok pół roku więc już coś mogę o nim powiedzieć. Nie jest ono łatwe do skonfigurowania dla osoby, która ma pierwszy raz styczność z DMR. Na dole tej strony dodałem pliki wsadowe, gdyby ktoś nie mógł sobie poradzić z konfiguracją. Oczywiście trzeba zmienić DMRID z 1234567 na swoje. Czytałem gdzieś na forum, jak to niektórzy użytkownicy tego radia uskarżają się

