Pi-star – spolszczenie
Witam chciałbym udostępnić wszystkim Polski język dla Pi-star’a. plik z mojego gitHub Krótka instrukcja co należy zrobić: Na początek ściągnąć gdzieś na pulpit / rozpakować plik – jest to w pliku php (polish_pl.php) Wrzucamy do naszego pi-star’a za pomocą WinSCP logujemy się i wrzucamy do np.: katalogu domowego użytkownika pi-starNastępnie już z poziomu konsoli (którą możemy włączyć poprzez interfejs www) kopiujemy plik do katalogu: po za logowaniu koniecznie na początek wpisanie

